Taczka - najlepszy pomocnik w Twoim ogrodzie i nie tylko
Czym jest taczka nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Wiele osób korzysta z jej zalet w pracach przydomowych lub w ogrodzie. Zwłaszcza podczas wiosennych prac porządkowych.
Opryskiwacze - każdy ogród Ci za nie podziękuje
Posiadasz duży ogród? A może jesteś właścicielem działki? Zarówno tam, ale również w każdym zwyczajnym gospodarstwie domowym z pewnością przysłużą ci się opryskiwacze.
Siatka na pnącza - prosty sposób na piękny ogród
Czy zastanawiałeś się w jaki sposób stworzyć proste rusztowanie dla roślin, kwiatów czy też warzyw w swoim ogrodzie? My wiemy czego potrzebujesz ;-) Siatka na pnącza to rozwiązanie dla Ciebie!
Garden Fence - idealne płotki do Twojego ogrodu
Obrzeże Garden Fence jest wyjątkowo łatwe w montażu, a przy tym solidne i wytrzymałe. Wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie promieni słonecznych. Idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie prostotę i wygodę.
Węże ogrodowe - jak wybrać wąż do podlewania roślin?
W dzisiejszych czasach bardzo istotne jest odpowiednie nawadnianie roślin w ogrodzie. Regularna pielęgnacja jest potrzebna, aby ogród dobrze się prezentował.
Folie tunelowe - ogrodnicze
Folie tunelowe znajdą swoje zastosowanie zarówno w ogrodnictwie, rolnictwie jak i w budownictwie.
Obrzeże ogrodowe - idealne wykończenie ogrodu
Urządzając swój ogród często zmagamy się z problemem oddzielenia od siebie w sposób estetyczny i skuteczny np. trawnika od rabat kwiatowych, czy części uprawnej ogrodu.
W jaki sposób zwijać i przechowywać węże ogrodowe?
Każdy, kto posiada ogród wie, jak problematyczne może być zwijanie i rozwijanie węża ogrodowego przy podlewaniu, a także przechowywanie go.
Co powinieneś wiedzieć o podlewaniu ogrodu
Jak się zabrać za pielęgnację ogrodu w okresie wiosenno-letnim? Temperatury coraz wyższe, słońce mocniej świeci, a wiatr mocniej powiewa?
Siatka przeciw ptakom - skuteczna ochrona przed ptakami
Ptaki, choć mogą umilać nam dzień pięknym śpiewem, są niestety często dość kłopotliwe, a czasami nawet mogą przynosić nam realne straty.