Siatka przeciw ptakom - skuteczna ochrona przed ptakami
Ptaki, choć mogą umilać nam dzień pięknym śpiewem, są niestety często dość kłopotliwe, a czasami nawet mogą przynosić nam realne straty.
Na letnią ochłodę - prysznic ogrodowy
Zbliża się lato, a wraz z nim upały. Już zdążyliśmy doświadczyć w tym roku kilku gorących dni, a na pewno będzie ich znacznie więcej. Warto więc pomyśleć, jak się ochłodzić w tym czasie.
Masz problem z przerastaniem trawy? Obrzeże ogrodowe trawnikowe geo-bord przyjdzie Ci z pomocą!
Uniwersalne obrzeża "Geo-Bord" można stosować do różnych typów nawierzchni np.: trawniki, kora, bruk klinkierowy, kostka granitowa, kostka betonowa, nawierzchnie żwirowe i grysowe.
Agrotkanina w naszym ogrodzie
Agrotkaniny są szeroko stosowane jako maty antychwastowe. Ściółkowanie agrotkaniną pozwala na całkowite wyeliminowanie potrzeby stosowania herbicydów.
Siatka przeciw kretom, czyli prosty sposób na pozbycie się intruza z ogrodu
Kret w ogrodzie? - mamy prosty sposób na pozbycie się intruza, jednym ze skuteczniejszych sposobów uniknięcia szpecących kretowisk jest zabezpieczenie terenu specjalną siatką ochronną.
O geowłókninie słów kilka
Geowłókniny stosowane są w budownictwie do stabilizacji gruntu oraz jako warstwa filtracyjna, separacyjna, ochronna, drenażowa, wzmacniająca podłoże lub pełnią kilka funkcji jednocześnie.
Siatka cieniująca doskonałą osłoną ogrodu!
Czy zastanawialiście się kiedyś jak ochronić swój ogród, swoje uprawy bądź rabaty kwiatowe przed wiatrem, gradem a nawet przed nadmiernym nasłonecznieniem? Mamy na to idealny sposób, czyli siatki cieniujące.
Jak wybrać płachtę (plandekę) z folii ogrodniczej pod wymiar?
Wybór odpowiedniej plandeki z folii ogrodniczej może się wydawać kwestią trudną i złożoną jednak tak naprawdę niewiele potrzeba, by móc cieszyć się dobrym i spełniającym oczekiwania produktem.
Jak wykonać oczko wodne - krok po kroku
Budowa oczka wodnego nie musi być długa i żmudna. W tym artykule dowiesz się, jak szybko i nie drogo zbudować taki zbiornik, który już wkrótce będzie mógł cieszyć Twoje oczy.
W czym może pomóc Ci agrowłóknina antychwastowa biała 120g?
Dla tych mniej wtajemniczonych zacznijmy może od tego czym właściwie jest agrowłóknina antychwastowa biała. Najprościej mówiąc to rodzaj specjalnej włókniny, który przystosowano specjalnie tak, by mogła ona zapobiegać chwastom bez konieczności użycia herbicydów.