Folia kiszonkarska pryzmowa 3W czarno-biała Warter Polymers 12x33m

Nr katalogowy: FKCBWP1233Producent: Warter Polymers
Cena katalogowa: 660,00 zł
Cena: 600,00 zł/szt.
-+
Dostępność: w magazynieWysyłka: 3 dniKoszt wysyłki: 25,00 zł
Zamówienie telefoniczne: 668 252 895

FOLIA KISZONKARSKA PRYZMOWA OKRYCIOWA 3-WARSTWOWA CZARNO-BIAŁA

WYKONANA JEST Z BARDZO MOCNEGO TWORZYWA SZTUCZNEGO (POLIETYLEN). SPRAWDZONY I REKOMENDOWANY PRODUKT POLSKI.

Folia kiszonkarska przeznaczona jest do zakiszania roślin zielonych poprzez okrywanie uformowanych pryzm z odpowiednio rozdrobnionej kukurydzy, traw, liści buraków przeznaczonych na kiszonki do karmienia zwierząt. Folia służy także do wykładania silosów oraz do okrywania kopców z korzeniami i bulwami roślin.

Folie kiszonkarskie naszej produkcji znane są polskim hodowcom i od lat cieszą się ich znakomitą opinią ze względu na bardzo wysoką wytrzymałość mechaniczną, brak efektu starzenia się folii pod wpływem promieniowania słonecznego, doskonałą hermetyczność oraz odporność na kwasy kiszonkarskie. Dzięki specjalnym właściwościom folia ogranicza dostęp powietrza i światła w procesie zakiszania pasz oraz zapewnia właściwą temperaturę potrzebną do właściwego przebiegu procesu zakiszania. Prawidłowe przykrycie pryzmy zmniejsza także ryzyko zabrudzenia w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych, jednocześcnie utrzymując wysoką wartość odżywczą kiszonki.

Trójwarstwowa folia kiszonkarska czarna lub czarno-biała zapewnia właściwą temperaturę niezbędną do procesu zakiszania. Przykrycie folią skutecznie zapobiega dostępowi powietrza i wody oraz utlenianiu się dwutlenku węgla pełniącego funkcję konserwantu kiszonki. Dzięki zastosowaniu folii czarno-białej uzyskuje się polepszenie wydajności kiszenia. Biała warstwa ma na celu odbicie promieni słonecznych i redukcję temperatury, natomiast warstwa czarna ma na celu utrzymanie temperatury wewnątrz pryzmy.

 • okrywanie uformowanych pryzm z odpowiednio rozdrobnionej kukurydzy, traw liści buraków przeznaczonych na kiszonki do karmienia zwierząt
 • podstawowym celem stosowania folii jest ograniczenie dostępu powietrza i światła w celu prawidłowego przebiegu procesu kiszenia
 • zabezpieczenie otrzymanej kiszonki przed zabrudzeniem i wpływem czynników atmosferycznych
OPISCECHY
 • Szerokość: 12 m
 • Długość: 33 m
 • Powierzchnia: 396 m2
 • Długość wałka folii: 150 cm
 • Waga: 35 kg
 • Grubość: 120 µm
 • Kolor: czarno-biały
 • Materiał: tworzywo sztuczne PE
 • Stabilizator UV
Ten produkt nie posiada jeszcze żadnej opinii. Dodaj swoją.

Oceń produkt


Wszystkie produkty oferowane przez sklep OgrodMacieja.pl posiadają pełną gwarancję producenta, zapewnia on tym samym, że jego wyroby są wolne od błędów materiałowych, produkcyjnych i konstrukcyjnych. Gwarancja obejmuje wyłącznie usterki obecne w produkcie, a nie powstałe w trakcie użytkowania. Każdy producent indywidualnie określa czas oraz zasady trwania okresu ochronnego, dlatego warto zapoznać się z nimi przed zakupem towaru.

Roszczenia z tytułu gwarancji producenta mogą Państwo składać za pośrednictwem sklepu Ogród Macieja na adres: sklep@ogrodmacieja.pl

Wszelkie wady zakupionego produktu mogą Państwo również zgłaszać bezpośrednio do producenta.

W przypadku braku karty gwarancyjnej, według polskiego prawa podstawą gwarancji jest dowód zakupu, czyli faktura VAT. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości czy pytania dotyczące gwarancji na dany produkt, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.